Osada to idealne miejsce na wyjątkowe przyjęcie rodzinne.

Przepięknie położona w Dolinie rzeki Drwęcy, zaaranżowana z niezwykłą dbałością o detale.

W Karbówku podczas przyjęcia możesz zaczerpnąć świeżego powietrza spacerując przy brzegu rzeki. Wybrać się na przejażdżkę bryczką po okolicznych lasach. Obserwować najmłodszych uczestników imprezy bawiących się na jednym z placów zabaw.

WESELA

Ślub i przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej Młodej Pary. Osada Karbówko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Państwa Młodych i organizuje imprezę tak, aby w dniu ślubu nic nie odwracało uwagi Młodych od tego, co jest najważniejszeod siebie, zaproszonych Gości i doskonałej zabawy. Zespół pracowników Osady dba o przebieg imprezy: piękny wystrój sali, smaczne posiłki z naturalnych produktów pochodzących z upraw ekologicznych, dodatkowe atrakcje urozmaicające przyjęcie. Piękna sala balowa, doświadczeni pracownicy i mnogość atrakcji to jednak nie wszystkie atuty Osady. Jednym z najważniejszych atutów Karbówka jest piękno natury, które dostrzec można na każdym kroku. Dolina Drwęcy, lasy górujące nad chatami krytymi strzechą, stadnina koni idealnie wpisująca się w krajobraz. To wszystko powoduje, że Osada jest wymarzonym miejscem świętowania najważniejszego dnia w życiu dwojga Narzeczonych.

Młodym Parom proponujemy również skorzystanie z naszych usług dodatkowych: odrestaurowanych wozów strażackich, które wykorzystywane są przez nas jako oryginalne pojazdy ślubne oraz druku dedykowanych etykiet na nasze alkohole rzemieślnicze.

CHRZCINY I KOMUNIE

Przyjęcie rodzinne w Osadzie Karbówko to nie tylko doskonałe, przygotowane z naturalnych produktów posiłki. To również elegancko zaaranżowane sale biesiadne, doświadczony zespół pracowników oraz piękno i bliskość natury.

JUBILEUSZE

Jubileusze w Osadzie Karbówko to niezapomniane, wyjątkowe przyjęcia. Doskonałe posiłki, piękne i oryginalne sale oraz niezliczone atrakcje: od przejażdżek bryczką, przez pokaz sztucznych ogni, lot balonem, spływ kajakowy, zabawę w kasyno czy napad Chłopów Karbowieckich – to wszystko sprawia, że impreza urodzinowa oraz każda inna rocznica pozostaną w pamięci Jubilata i zaproszonych Gości na długo.

OFERTY

null

ZIMOWE WESELE 2024: 15% TANIEJ

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

null

WESELE 2024

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

null

KOMUNIA

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

null

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

USŁUGI DODATKOWE

OSADOWE ALKOHOLE RZEMIEŚLNICZE

Od 2020 roku w Osadzie Karbówko produkujemy alkohole rzemieślnicze: miodulę, wiśniówkę, imbirówkę, dereniówkę, a także nalewkę z kaliny i rokitnika. Polecamy również Wódkę czystą z Osady.

ETYKIETY SPECJALNE

Sprawdź nasze propozycje etykiet specjalnych. Jeśli zdecydujesz się na zakup osadowych nalewek lub Osadowej wódki – chętnie przygotujemy dla Ciebie personalizowane etykiety na alkohole.

O Osadzie na Wesele z Klasą

HOTEL OSADA KARBÓWKO WELLNESS & SPA

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją wesela, przyjęcia czy komunii napisz do nas lub zadzwoń: