W Osadzie podczas trwania przyjęcia można zaczerpnąć świeżego powietrza spacerując tuż przy brzegu rzeki Drwęcy, wybrać się na przejażdżkę bryczką po okolicznych lasach, obserwować najmłodszych uczestników imprezy bawiących się na jednym z placów zabaw. To miejsce przyjazne dorosłym pragnącym skosztować smacznych dań czy zrelaksować się w sielskiej atmosferze, oraz dzieciom, które swoją energię najchętniej spożytkują bawiąc się i biegając po Osadzie Karbówko.

WESELA

Ślub i przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej Młodej Pary. Osada Karbówko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Państwa Młodych i organizuje imprezę tak, aby w dniu ślubu nic nie odwracało uwagi Młodych od tego, co jest najważniejsze – od siebie, zaproszonych Gości i doskonałej zabawy. Zespół pracowników Osady dba o przebieg imprezy: piękny wystrój sali, smaczne posiłki z naturalnych produktów pochodzących z upraw ekologicznych, dodatkowe atrakcje urozmaicające przyjęcie. Piękna sala balowa, doświadczeni pracownicy i mnogość atrakcji to jednak nie wszystkie atuty Osady. Jednym z najważniejszych atutów Karbówka jest piękno natury, które dostrzec można na każdym kroku. Dolina Drwęcy, lasy górujące nad chatami krytymi strzechą, stadnina koni idealnie wpisująca się w krajobraz. To wszystko powoduje, że Osada od dawna jest wymarzonym miejscem świętowania najważniejszego dnia w życiu dwojga Narzeczonych.

Młodym Parom proponujemy również skorzystanie z naszych odrestaurowanych wozów strażackich, które wykorzystywane są przez nas jako oryginalne pojazdy ślubne.

CHRZCINY I KOMUNIE

Przyjęcie rodzinne w Osadzie Karbówko to nie tylko doskonałe, przygotowane z naturalnych produktów posiłki. To również elegancko zaaranżowane sale biesiadne, doświadczony zespół pracowników oraz piękno i bliskość natury.

JUBILEUSZE

Jubileusze w Osadzie Karbówko to niezapomniane, wyjątkowe przyjęcia. Doskonałe posiłki, piękne i oryginalne sale oraz niezliczone atrakcje: od przejażdżek bryczką, przez pokaz sztucznych ogni, lot balonem, spływ kajakowy, zabawę w kasyno czy napad Chłopów Karbowieckich – to wszystko sprawia, że impreza urodzinowa oraz każda inna rocznica pozostaną w pamięci Jubilata i zaproszonych Gości na długo.

OFERTY

null

KOMUNIA

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

null

WESELE

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

null

ZIMOWE WESELE: 15% TANIEJ

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

null

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Kliknij i dowiedz się więcej z dokumentu PDF

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją wesela, przyjęcia czy komunii napisz do nas lub zadzwoń: