Dzień Otwarty w Wellness & SPA

Nasi Drodzy,

zapraszamy serdecznie na DZIEŃ OTWARTY w Centrum Wellness & SPA Ostoja mieszczącym się w Osadzie Karbówko.

Dzień otwarty odbędzie się 26.08.2018 (niedziela).

 

ATRAKCJE

 • darmowe masaże relaksacyjne (20 - minutowe)
 • joga i zumba nad Drwęcą
 • VOUCHERY kwotowe (30zł) dla każdego aktywnego uczestnika Dnia Otwartego (do wykorzystania przy płatności za masaże i zabiegi)
 • loteria z atrakcyjnymi nagrodami
 • wstęp do strefy basenów i saun w cenie 15zł/ 2h/ osobę 
 • animacje dla dzieci (w godzinach 12:00 - 16:00)
 • Fit Menu w Zakątku Grillowym KUŹNIA

 

PROGRAM

26.08.2018 (niedziela)

 

11:00 - 14:30

 

Darmowe relaksacyjne masaże pleców i karku 20 minutowe (2 stanowiska masażu) - nad Drwęcą

Darmowe relaksacyjne masaże pleców i karku 20 minutowe (2 stanowiska masażu) - w Centrum SPA

 

11:00 - 12:00

Joga nad Drwęcą (mile widziane własne karimaty)

 

12:30 - 13:00

Fitness z elementami Zumby nad Drwęcą

 

13:00 - 13:30 
Pokaz marki Mondunique - prezentacja wybranego zabiegu na twarz i kilka słów o marce - nad Drwęcą

 

15:00 - 18:00

Darmowe relaksacyjne masaże pleców i karku 20 minutowe (2 stanowiska masażu) - nad Drwęcą

Darmowe relaksacyjne masaże pleców i karku 20 minutowe (2 stanowiska masażu) - w Centrum SPA

 

15:30 - 16:00

Fitness z elementami Zumby nad Drwęcą

 

16:00 - 16:30 
Pokaz marki Mondunique - prezentacja wybranego zabiegu na twarz i kilka słów o marce - nad Drwęcą

 

17:00 - 18:00

Joga nad Drwęcą (mile widziane własne karimaty)


18:00

Losowanie nagród - nad Drwęcą.

 • Główna nagroda - Rytuał Mondunique „Aksamitna Jagoda” + peeling jagodowy + masło jagodowe. Zabieg do wykorzystania w ciągu miesiąca, po wcześniejszej rezerwacji.
 • Dwie nagrody dodatkowe - peeling złoto i miód. Zabieg do wykorzystania w ciągu miesiąca, po wcześniejszej rezerwacji.

INFORMACJE DODATKOWE

 1. Losy na loterię otrzymają osoby aktywnie korzystające z zajęć: joga/ fitness/ masaże. Na losie należy umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a los wrzucić do przygotowanej urny. Warunkiem koniecznym odbioru nagrody jest obecność podczas losowania.
 2. W razie niepogody wszystkie atrakcje zostaną przeniesione do Centrum Wellness & SPA Ostoja
 3. Osoby zainteresowane relaksacyjnym, darmowym masażem powinny zgłosić się o pełnych godzinach do wskazanego punktu (punkt informacji nad Drwęcą lub recepcja SPA w Ostoi).
 4. VOUCHER kwotowy (30zł) służyć może wyłącznie zapłacie za zabiegi i masaże. Do zapłaty za jeden masaż/ zabieg można dołączyć wyłącznie jeden voucher. Termin ważności vouchera - do 17 grudnia 2018 roku. Vouchery otrzymują aktywnie uczestnicy DNIA OTWARTEGO, tj. osoby, które brały udział w zajęciach jogi/ zumby lub masażu.

REGULAMIN

 1. DZIEŃ OTWARTY w Ostoja SPA Osada Karbówko odbędzie się 26 sierpnia 2018 r. w godz. 11:00 - 18:00.
 2. W DNIU OTWARTYM Ostoja SPA Osada Karbówko mogą wziąć udział osoby dorosłe oraz dzieci pod opieką pełnoletniego opiekuna.
 3. Dzieci poniżej 12 roku życia mogą przebywać na terenie SPA wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej.
 4. Dzieci przybyłe wraz z rodzicami na dzień otwarty SPA mają możliwość uczestniczenia w zajęciach animacyjnych w godz. 12:00 - 16:00 oraz korzystania z Sali Zabaw pod nadzorem opiekunów pełnoletnich.
 5. Podczas DNIA OTWARTEGO w Ostoja SPA Osada Karbówko zostaną zaprezentowane zabiegi na twarz oraz na ciało.
 6. Zabiegi zostaną wykonane przez profesjonalnych kosmetologów i terapeutów.
 7. Gość oświadcza, iż zgadzając się na udział w zabiegach i korzystanie ze strefy basenu i saun nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Ostoja SPA Osada Karbówko.
 8. Masaże zostaną wykonane według kolejności zgłoszenia o pełnych godzinach w oznaczonych punktach. Liczba miejsc jest ograniczona.
 9. Prosimy o przybycie do wskazanego punktu masażu na 10 minut przed planowanym masażem. W przypadku spóźnienia się Gościa obsługa SPA zastrzega sobie prawo anulowania rezerwacji.
 10. W trakcie DNIA OTWARTGEO Ostoja SPA Osada Karbówko nie prowadzi rezerwacji na Basen i Strefę Saun, możliwość skorzystania z usług wg dostępności miejsca.
 11. Przed skorzystaniem ze Strefy Basenu i Saun Ostoja SPA Osada Karbówko należy przebrać się w kabinach przebieralni i pozostawić rzeczy osobiste w przeznaczonych do tego szafkach.
 12. Przed wejściem do Strefy Basenu i Saun obowiązuje zmiana obuwia w przebieralni na zastępcze (typu klapki). Należy starannie umyć całe ciało pod natryskami i opłukać stopy w brodziku, mając klapki na stopach.
 13. Na terenie SPA należy zachować szczególną ostrożność w miejscach występowania mokrych nawierzchni. Gości obowiązuje także zakaz biegania oraz wskakiwania do basenu.
 14. Przebywając w Strefie Basenu i Saun należy przestrzegać czasu wyznaczonego pobytu (do 2h).
 15. Wszystkie osoby uczestniczące w DNIU OTWARTYM Ostoja SPA Osada Karbówko są zobowiązane do przestrzegania niniejszego Regulaminu, a także Regulaminu poszczególnych pomieszczeń w strefie Basenu i Saun oraz pokojach zabiegowych.
 16. Ostoja SPA Osada Karbówko zastrzega sobie prawo do zmiany grafiku zabiegów wynikających z przyczyn technicznych lub innych zdarzeń okolicznościowych.
 17. W dniu 26 sierpnia 2018 r. ok godz. 18:00 zostaną rozlosowane nagrody spośród osób, które wyrażą zgodę na udział w loterii konkursowej oraz aktywnie korzystały z zajęć fitness, jogi lub masażu. Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z wypełnieniem kuponu konkursowego po przybyciu do Ostoja SPA Osada Karbówko.
 18. W konkursie będzie można wylosować następujące 3 nagrody:
  • Główna nagroda - Rytuał Mondunique „Aksamitna Jagoda” + peeling jagodowy + masło jagodowe. Zabieg do wykorzystania w ciągu miesiąca, po wcześniejszej rezerwacji
  • Dwie nagrody dodatkowe - peeling złoto i miód. Zabieg do wykorzystania w ciągu miesiąca, po wcześniejszej rezerwacji.
 19. Nagrody nie mogą być wymienione na środki płatnicze.
 20. Nagrody nie mogą być wymienione na środki płatnicze. Jeżeli zwycięzcy będą nieobecni podczas losowania, nagroda przepada, a losowanie zostaje powtórzone.
 21. Uczestnik DNIA OTWARTEGO Ostoja SPA Osada Karbówko wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb informacyjno-marketingowych, zgodnie z ustawą z dn.27.08.1997r. Dz. U. z 2002r. Nr.101, poz.923 ze zm.
 22. Administratorem Państwa danych osobowych jest PAK KARBOWSCY S.J.
 23. Dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji mailowej, przygotowania i realizacji oferty, umowy, świadczenia usług hotelarskich, gastronomicznych oraz późniejszej archiwizacji do zachowania ciągłości współpracy.
 24. Państwa dane mogą być przekazywane do następujących odbiorców lub kategorii odbiorców danych osobowych tj. operatorom pocztowym, firmom kurierskim, firmom ochroniarskim, firmom sprzątającym, kancelariom prawnym, podmiotom zajmującym się obsługą korespondencji, firmom księgowym, dostawcom i serwisantom usług IT.
 25. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do Państwa danych osobowych; sprostowania danych osobowych; usunięcia danych osobowych; ograniczenia przetwarzania danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; przenoszenia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 26. Dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu dla którego zostały zebrane, jednak nie będą usunięte przed dniem przedawnienia roszczeń z umowy.
 27. Są Państwo zobowiązani do podania danych osobowych, ponieważ bez nich nie moglibyśmy świadczyć dla Państwa usługi.

 

Opublikowano: 07/08/2018 09:26

Rezerwacja
Zamknij