Wesela

 

Ślub i przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej Młodej Pary. Osada Karbówko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Państwa Młodych i organizuje imprezę tak, aby w dniu ślubu nic nie odwracało uwagi Młodych od tego, co jest najważniejsze – od siebie, zaproszonych Gości i doskonałej zabawy.

 

To zespół pracowników Osady dba o przebieg imprezy: piękny wystrój sali, smaczne posiłki z naturalnych produktów pochodzących z upraw ekologicznych, dodatkowe atrakcje urozmaicające przyjęcie.

 

Piękna sala balowa, doświadczeni pracownicy i mnogość atrakcji to jednak nie wszystkie atuty Osady. Jednym z najważniejszych i stale przyciągających do Karbówka rzesze Młodych Par czynników jest piękno natury, które dostrzec można na każdym kroku. Dolina Drwęcy, lasy górujące nad chatami krytymi strzechą, stadnina koni idealnie wpisująca się w krajobraz powodują, że Osada od dawna jest wymarzonym miejscem świętowania najważniejszego dnia w życiu dwojga Narzeczonych.

 

Młodym Parom proponujemy również skorzystanie z naszych odrestaurowanych wozów strażackich, które wykorzystywane są przez nas jako oryginalne pojazdy ślubne. Zdjęcia naszych wozów obejrzeć można w Galerii.

Rezerwacja
Zamknij