Atrakcje

 

Osada Karbówko słynie z ogromnej ilości atrakcji, które może zaproponować swoim Gościom.

 

Dzięki malowniczemu położeniu w Dolinie Drwęcy oraz rozległym terenom należącym do Osady zabawa i integracja na świeżym powietrzu nie stanowią najmniejszego problemu. Spływy kajakowe, rajdy offroad, nauka jazdy konnej, nauka jazdy na nartach i desce snowboardowej na sztucznym stoku narciarskim, przejażdżki bryczką (lub kuligi), symulator rodeo, turnieje tenisa ziemnego, mini golf i boule, strzelnica (wiatrówki i łuki), gigantyczne piłkarzyki, dmuchańce dla dorosłych, zorbing, gry scenariuszowe i paintball, zajęcia alpinistyczne i konkursy sprawnościowe – to tylko część spośród atrakcji dostępnych w Osadzie.

 

Kiedy jednak jesienna słota powoduje, że ostatnią rzeczą, o której marzą Goście hotelu jest spędzanie czasu „pod chmurką” proponujemy relaks i odpoczynek w kompleksie Wellness & SPA, grę w kręgle, zabawę w kasyno, tenis stołowy, dart, piłkarzyki i bilard, a także różnorodne pokazy: live cooking, pokaz barmański, a także spektakle, kabarety i seansy kinowe.

 

Tylko w Osadzie, w Dolinie Drwęcy, wśród chat krytych strzechą i lasów golubskich jedyną granicą wyznaczającą możliwości organizacji niezapomnianych atrakcji jest wyobraźnia Osadowych Gości.

Rezerwacja
Zamknij