Masaże

 

 

Wykwalifikowany personel oraz profesjonalne wyposażenie są gwarantem satysfakcji Gości, którzy marzą o wypoczynku w zaciszu Osadowych gabinetów masażu.

 

Oferta masaży obejmuje:

 

Masaż relaksacyjny - celem masażu jest maksymalne odprężenie oraz głęboka relaksacja.

 

Masaż relaksacyjny na świecy - masaż wykonywany jest woskiem aromaterapeutycznej świecy, która w przeciwieństwie do tradycyjnej nie zawiera parafiny. Piękna skóra, głębokie nawilżenie, odżywienie oraz wyjątkowa gra świateł towarzysząca masażowi czyni go wyjątkowym.

 

Masaż gorącymi kamieniami - celem masażu jest rozluźnienie organizmu i rozszerzenie naczyń krwionośnych, co przyspiesza wchłanianie substancji odżywczych i wspomaga przemianę materii. Odpowiedni nastrój oraz zastosowanie olejków eterycznych koją i zmiejszając ogólne napięcie nerwowe.

 

         Masaż czekoladą - działanie masażu to silne odprężenie i regeneracja ciała. Przy użyciu technik z masażu klasycznego zabieg ten poprawia krążenia krwi powoduje redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. Składniki czekolady zapobiegają również przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

         Masaż dla najmłodszych - masaż przy użyciu owocowego olejku. Zrelaksuje, rozluźni i odpręży plecy i kark najmłodszych Gości Osady.

 

Masaż klasyczny - działa przeciwbólowo i rozluźniająco. Wpływa na lepsze ukrwienie tkanek, regeneruje mięśnie oraz poprawia wygląd skóry. Regularne stosowanie masażu wpływa na lepsze samopoczucie i zdrowie.

 

Masaż karku i pleców - przynosi ulgę i odprężenie, szczególnie dla osób, które wiele godzin spędzają siedząc za biurkiem.

 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu - ma korzystny wpływ na sprężystość i elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek i relaksuje.

 

Masaż stóp - działa na receptory, pobudza i przynosi ulgę zmęczonym i często obolałym stopom.

Rezerwacja
Zamknij