Masaże

  

Wykwalifikowany personel oraz profesjonalne wyposażenie są gwarantem satysfakcji Gości, którzy marzą o wypoczynku w zaciszu Osadowych gabinetów masażu.

 

Oferta masaży obejmuje:

 

Masaż OSTOJA SPA - autorski masaż całego ciała i głowy gwarantujący odprężenie, relaks i wyciszenie. Polecany osobom zestresowanym i przemęczonym.

 

Masaż klasyczny - działa przeciwbólowo i rozluźniająco. Wpływa na lepsze ukrwienie tkanek, regeneruje mięśnie i poprawia samopoczucie.

 

Masaż relaksacyjny - gwarantuje maksymalne odprężenie, głęboko relaksuje, wpływa regeneracyjnie na ciało.

 

Masaż relaksacyjny na świecy - masaż wykonywany jest woskiem aromaterapeutycznej świecy, która pozostawia skórę głęboko nawilżoną i odżywioną.

 

Masaż gorącą czekoladą - działanie masażu to silne odprężenie i regeneracja ciała. Aromat czekolady wprowadza w dobry nastrój.

 

Masaż gorącymi kamieniami - wysoka temperatura podczas zabiegu zmniejsza napięcie nerwowe. Masaż działa rozluźniająco, powoduje przekrwienie ciała oraz podnosi przemianę materii.

 

Masaż pleców gorącymi kamieniami - idealny na przemęczone i spięte plecy. To wspaniały zabieg relaksujący i rozluźniający napięte mięśnie. Zapewnia wytchnienie i głęboki ukojenie dzięki ciepłu kamieni.

 

Masaż karku i pleców - przynosi ulgę i odprężenie przemęczonym plecom i nadwyrężonemu karkowi.       

 

Masaż stóp - działa na receptory, pobudza i przynosi ulgę zmęczonym i często obolałym stopom.

 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu - ma korzystny wpływ na sprężystość i elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek i relaksuje. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku.

Masaż dla najmłodszych - delikatny zabieg odprężający dla najmłodszych gości Ostoji SPA.

Rezerwacja
Zamknij