Baseny i sauny

    

Osada Karbówko dysponuje dużym basenem wewnętrznym wyposażonym w dwie kaskady oraz kilka podwodnych leżanek masujących. Przy jednym z brzegów basenu znajduje się brodzik dla maluchów, przy drugim zaś – 12 – osobowe jacuzzi. Ponadto na sali basenowej znajduje się również strefa wypoczynkowa z podgrzewanymi, kamiennymi leżankami.

 

W sezonie letnim dodatkowo uruchamiany jest basen zewnętrzny z dwoma antyprądami, niewielkim brodzikiem dla dzieci oraz 4 – osobowym jacuzzi. Z basenem sąsiaduje sauna fińska, którą można zarezerwować na wyłączność.

 

Kompleks Wellness & SPA Ostoja dysponuje trzema saunami. Jest to sauna sucha, zwana też fińską, charakteryzująca się bardzo wysoką temperaturą i niewielką wilgotnością, sauna parowa (rzymska) z niższą temperaturą oraz wilgotnością sięgającą stu procent, oraz sauna na podczerwień (infrared) wytwarzająca promieniowanie cieplne.

 

Goście Osady mogą również zarezerwować na wyłączność zewnętrzną saunę fińską. Budynek, w którym mieści się sauna sąsiaduje z kompleksem Wellness & SPA.

Rezerwacja
Zamknij