Rytuały Spa

 

Rytuały Spa

 

Bezpłatna anulacja zabiegów jest możliwa do godziny 21 dnia poprzedzającego planowany zabieg.

Po tym czasie konieczna jest płatność 100% (doliczana do rachunku hotelowego).

 

Spa Senses rytuał energetyzujący

 

Rytuał bazuje na filozofii orientalnej, która wierzy, że człowiek jest jednością ze swoim ciałem, umysłem i duchem. Zabieg łączy aromaterapie i chromoterapie w celu zharmonizowania czakr i pól energetycznych. Sercem zabiegu jest firmowy masaż poprzedzony aplikacją masła peelingującego. Polecany dla osób zapracowanych, zestresowanych, chcących oderwać się od codzienności.

 

Czas: 80 minut Cena: 210 zł

 

Spa Senses rytuał detoksykujący

 

Relaksujący zabieg antyoksydacyjny. Rozpoczyna się peelingiem owocowym, następnie aplikowana jest musująca maska z zieloną herbatą, a na zakończenie krem do masażu z ekstraktem z bambusa. Zabieg intensywnie nawilża, wygładza, koi i odświeża zmęczoną i zestresowaną skórę.

 

Czas: 80 minut Cena: 230 zł

 

Masaż Shirodhara

 

 

Zabieg, który wprowadza w stan głębokiego relaksu i ukojenia. Polega na masowaniu obszaru pomiędzy brwiami i czołem za pomocą strumienia ciepłego oleju. Stymulacja obszaru „trzeciego oka” wywołuje odczucie przyjemności i odprężenia. Zabieg ten uwalnia także pozytywną energię powodując uspokojenie i wyciszenie umysłu. Zabieg poprawia kondycję włosów, nawilża je oraz wspomaga ich regenerację.

Zabieg wykonywany na oleju gorczycowym przy użyciu urządzenia do masażu Shirodhara.

 

Czas: 45 minut Cena: 170 zł

Rezerwacja
Zamknij