SkiPak - sztuczny stok narciarski i snowboardowy

  

Sztuczny stok narciarski w Osadzie Karbówko to frajda idąca w ślad za szusowaniem na nartach i desce snowboardowej. To jedyne miejsce w regionie, w którym można uczyć się i doskonalić swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe i poprawiać kondycję przed rozpoczęciem sezonu narciarskiego. To idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, firmową integrację, czy też samodzielny intensywny trening.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 sztuczne stoki narciarskie. Każdy z nich to taśma treningowa o wymiarach 5m x 9m imitująca pokrywę śnieżną. Kąt pochylenia stoku to 13,5 stopnia, natomiast prędkość zjazdu wynosi od 1km/ h do 25km/ h i jest na bieżąco regulowana przez Instruktora. Dzięki regulacji prędkości maszyny jest ona doskonałym narzędziem zarówno do nauki jazdy, jak i do szkolenia umiejętności zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

Dziesięć minut nieprzerwanych zajęć odpowiada około trzem kilometrom zjazdu na otwartej trasie narciarskiej. Na całej długości bocznego ogrodzenia stoku oraz w jego górnej części zamontowano laserowe czujniki, których przekroczenie powoduje natychmiastowe zatrzymanie urządzenia.

 

Dla kogo?

  • dla dzieci i młodzieży – dzięki poręczy usytuowanej na dole stoku, której można się chwycić, oraz braku ogromnej otwartej przestrzeni dzieci bardzo szybką uczą się jeździć na nartach i desce
  • dla doświadczonych narciarzy i snowboardzistów – mata „nie wybacza błędów”, jest więc idealną propozycją dla osób, które pragną popracować nad techniką
  • dla osób pragnących poprawić kondycję i zrzucić kilka zbędnych kilogramów – 10 minut nieprzerwanej jazdy to około 3 kilometry otwartej trasy zjazdowej.

CENNIK

 

Wynajem stoku z obsługą: minimalny czas najmu - 1 godzina.

 

Koszt najmu jednego stoku na jedną godzinę: 110zł, na dwie godziny 200zł.

Koszt najmu dwóch stoków na jedną godzinę: 200zł, na dwie godziny: 350zł

 

W koszt najmu wliczone są: korzystanie ze stoku, obsługa stoku, sprzęt (buty, narty/ deski, ochraniacze, kaski).

 

Godziny korzystania ze stoku ustalane są indywidualnie. 

 

Jak zarezerwować stok?

Prosimy o kontakt mailowy: recepcja@osadakarbowko.pl

 

Ważne informacje:

  1. Przed wejściem na stok konieczne jest zapoznanie się z regulaminem oraz podpisanie oświadczenia. Regulamin dostępny jest tutaj.
  2. Podczas rezerwacji konieczne jest uiszczenie zaliczki w wysokości 50% wartości usługi.
  3. Stok jest nieczynny, kiedy temperatura spada poniżej -5 stopni Celcjusza.
Rezerwacja
Zamknij